25 lat temu runął mur w Berlinie

25 lat temu runął mur w Berlinie
Za plecami karabiny republiki. Berlin Zachodni 1988 r. Stoję na punkcie kontroli granicznej "Charlie", w strefie amerykańskiej. W tle enerdowskie przejście kontrolne. Przejście na wschodnią stronę i słynne tablice, informujące w czterech językach o tym, że "opuszczacie sektor amerykański" (YOU ARE LEAVING THE AMERICAN SECTOR). Kilkaset metrów dalej stacja Friedrichstrasse.

sobota, 25 czerwca 2011

Gienek przestawia wajhę

Gienek Loska, zwycięzca programu X-Factor, nadawanego w stacji TVN, zachwycił “całą Polskę”. I słusznie. Okadzony i obcmokany przez mediowych celebrytów, stał się rozpoznawalnym muzykiem, z którym chcą współpracować wszyscy menedżerowie, którzy dotychczas nie mieli dla niego czasu i prosili, żeby nie dzwonił, bo oni sami zadzwonią. 
zdjęcie z profilu Gienka Loski na Facebooku
Ręce zacierali już spece od marketingu politycznego, bo mamy rok wyborczy i takiej okazji nie można przecież przepuścić. I nie o to chodzi, żeby Gienek, idąc śladem Dody, obcałowywał się na żywo w telewizji z premierem, ale żeby chociaż pokazał się tu i ówdzie we właściwym gronie, a przechodzący zupełnie przypadkiem obok paparazzi, kamerzyści i spece od montażu z TVN, już by zrobili, co trzeba.
A tu nagle, powiało chłodem, który zmroził zacierane z radości ręce i spowodował, że wszyscy zainteresowani zastygli w przerażeniu. Gienek z właściwym sobie spokojem, oznajmił że popiera, i że mu się podobają, ale jak się okazuje nie ci, którzy z pewnością chcieliby i już się do odbioru poparcia szykowali.
Gienkowi podobają się idee środowisk konserwatywno-liberalnych i wolnościowych, zorganizowanych w Kongresie Nowej Prawicy Janusza Korwin-Mikkego i UPR.
Tu link do wywiadu Gienka Loski dla tygodnika “Najwyższy Czas”: 

Gienek ma w październiku zagrać w Żarach. I bardzo dobrze.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz